Херсонців запрошують на фестиваль патріотичного духу «Бандерштат-2018»


13 июля 2018 года.

Херсонці мають нагоду відвідати наймасштабнішу музичну візитівку Волині - фестиваль «Бандерштат», який цього року відбудеться 3-5 серпня під Луцьком у селі Рованці. Потрапити на територію заходу, як і торік, можна буде пішохідним мостом із Центрального парку міста.

«Бандерштат-2018» буде уже 12-им за ліком. Щороку на фестиваль приїжджають тисячі людей з різних куточків України та з-за кордону: зокрема, торік - понад 12 тисяч гостей. У 2018 організатори прогнозують ще більшу - рекордну - відвідуваність.

Вперше Бандерштаті виступатимуть відомі українські музиканти: гурт Друга ріка, Тарас Чубай та Плач Єремії, Христина Соловій, NaviBand (Білорусь), Мері, Katya Chilly Group 432 Гц, Yurcash, Pavlik OverDrive. Також відвідувачів чекають виступи O.Torvald, Без Обмежень, Арсен Мірзоян, Тартак та ще півсотні виконавців. Загалом на фестивалі буде 4 музичні сцени: головна, тиха, urban і нічна.

Херсон також буде представлений на музичній сцені «Бандерштату». Відвідувачі фестивалю з різних куточків України та світу зможуть побачити виступ херсонського рок-гурту «Роллікс».

Традиційна гутіркова сцена «Бандерштату» буде дискусійним майданчиком, на якому обговорюватимуться нагальні питання захисту, збереження і примноження всього українського. Лекції читатимуть відомі у різних сферах українці, лідери громадської думки.

Літературна сцена цьогоріч стане епіцентром творчості знакових сучасників української прози та поезії. Репертуар кінотеатру просто неба включатиме ряд нових українських стрічок. Для наймолодших гостей «Бандерштату» діятиме дитяче містечко. Вхід на фестиваль дітям до 12 років - безплатний.

Для учасників бойових дій та відвідувачів віком до 12 років вхід на «Бандерштат» вільний.

Фестиваль, за традицією, буде безалкогольним.

Додаткова інформація про фестиваль - на сайті bandershtat.org.ua та у регіональному представництві фестивалю «Бандерштат» у Херсоні: www.facebook.com/bandershtat.ks, 0964127607.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости