Херсонців запрошують на етап Кубку України зі стрибків у висоту

Херсонців запрошують на етап Кубку України зі стрибків у висоту
26 февраля 2015 года.

У суботу, 28 лютого, у спортивному залі ХВУФК відбудуться змагання ІІ етапу Кубку України зі стрибків у висоту «Таврійські висоти».

Організатори турніру: Міністерство молоді та спорту України, Федерація легкої атлетики України, управління молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації, Херсонське вище училище фізичної культури, Федерація легкої атлетики Херсонської області.

Розклад змагань на 28 лютого 2015 року

10.30 - Стрибки у висоту юнаки (2000-2001 р.н.) - 140 см (початкова висота)
Стрибки у висоту юнаки (1998-1999 р.н.) - 160 см (початкова висота)

12.30 - Стрибки у висоту дівчата (2000-2001 р.н.) - 125 см (початкова висота)
Стрибки у висоту дівчата (1998-1999 р.н.) - 140 см (початкова висота)

13.30 - Стрибки у висоту жінки (1997 р.н. та старше) - 155 см (початкова висота)

15.00 - Нагородження

15.45 - Стрибки у висоту чоловіки (1997 р.н. та старше) - 180 см (початкова висота)

17.00 - Нагородження

Довідково. З 2010 року «Таврійські висоти» входять до Всеукраїнської серії «Висота», яка об'єднує чотири етапи і проходить у містах Львів, Бердичів, Миколаїв та Херсон.
У спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури традиційно збираються найсильніші спортсмени України та молоді стрибуни у висоту із Миколаєва, Одеси, Кіровограда, Львова, Бердичева, АР Крим, з Вінниці, Києва,Тернополя, Черкас, Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова та міст Херсонської області.
Затишний зал, святкова атмосфера приваблює спортсменів на херсонські змагання. Переможцями в різні роки ставали: чемпіон світу Юрій Кримаренко, учасники Олімпійських ігор - Руслан Гливинський, Олександр Нартов, Дмитро Дем'янюк, Олена Холоша, Андрій Проценко. Серед шановних гостей були присутні рекордсменка України Інга Бабакова, бронзова призерка Олімпійських ігор Віта Стьопіна, переможець Кубка світу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Юрій Сергієнко.Змагання проходять під музичний супровід як спортивно-розважальне шоу. Першість розігрується у трьох вікових групах: молодші юнаки та дівчата (8-9 кл.), старші юнаки та дівчата (10-11 кл.), чоловіки та жінки (Гран-прі).
Серед глядачів традиційно розігруються цінні призи від спонсорів.

Слід зазначити, що з 2010 року «Таврійські висоти» входять до Всеукраїнської серії «Висота», яка об'єднує чотири етапи і проходить у містах Львів, Бердичів, Миколаїв та Херсон.

У спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури традиційно збираються найсильніші спортсмени України та молоді стрибуни у висоту із Миколаєва, Одеси, Кіровограда, Львова, Бердичева, АР Крим, а також з Вінниці, Києва,Тернополя, Черкас, Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова та міст Херсонської області.

Затишний зал, святкова атмосфера приваблює спортсменів на херсонські змагання. Переможцями в різні роки ставали: чемпіон світу Юрій Кримаренко, учасники Олімпійських ігор - Руслан Гливинський, Олександр Нартов, Дмитро Дем'янюк, Олена Холоша, Андрій Проценко. Серед шановних гостей були присутні рекордсменка України Інга Бабакова, бронзова призерка Олімпійських ігор Віта Стьопіна, переможець Кубка світу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Юрій Сергієнко.

Змагання проходять під музичний супровід як спортивно-розважальне шоу. Першість розігрується у трьох вікових групах: молодші юнаки та дівчата (8-9 кл.), старші юнаки та дівчата (10-11 кл.), чоловіки та жінки (Гран-прі).

Серед глядачів традиційно розігруються цінні призи від спонсорів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости