Херсонців запрошують долучитися до національно-патріотичної акції «Ми - українці»

Херсонців запрошують долучитися до національно-патріотичної  акції «Ми - українці»
14 марта 2017 года.

З березня по жовтень 2017 року Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Бориса Лавреньова проводить національно-патріотичну акцію «Ми - українці».

Стартом акції «Ми - українці» став сьогоднішнійсвятковий захід «З Україною в серці живу», який відбувсяу великій залі Херсонського музичного училища, приурочений до Дня українського добровольця.

За вагомий особистий внесок в захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України під час перебування у зоні проведення антитерористичної організації та з нагоди Дня українського добровольця на святковому заході нагороджено почесними грамотами інспектора та командира взводу №4 роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» ГУМНП в Херсонській області, лейтенанта Олександра Вітера та Михайла Горю.

Знаком народної пошани - орденом «За мужність і відвагу» - нагороджено Олександра Бондаренка, Ігоря Кравця та Олексія Нагорнюка. А медаллю «За оборону рідної держави» - Костянтина Василькова, Дмитра Гречиху та Юрія Чайковського.

Бібліотека для юнацтва ім. Бориса Лавреньова запрошує усіх херсонців долучитися до національно-патріотичної акції «Ми - українці».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости