Херсонців запрошують до участі у Всеукраїнських таборах патріотичного виховання "Хорунжий"


25 / 04 / 2018

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, "Хорунжий".

У рамках заходу будуть проводитись заняття з освоєння військових спеціальностей: стрілецька підготовка, тактико-медична підготовка, розвідувальна підготовка, курс виживання та орієнтування на місцевості.

Орієнтовні дати проведення таборів:

"Хорунжий - I" ("Хорунжий" імені полковника Армії УНР П. Болбочана)- 04 - 10 червня 2018 року;

"Хорунжий - II" ("Хорунжий" імені засновника УПА "Поліська Січ")- 11 - 17 червня 2018 року;

"Хорунжий - III" ("Хорунжий" імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Г. Перегіняка ("Коробки"))- 18 - 24 червня 2018 року;

"Хорунжий- IV" ("Хорунжий" імені першого командира УПА на Волині В. Івахіва ("Сонара"))-25 червня - 01 липня 2018 року.

Кількість учасників одного табору 70 осіб (280 осіб загальна кількість учасників чотирьох таборів) із більшості областей України та міста Києва, серед яких представники військово-спортивних та військово-патріотичних клубів, військових ліцеїв вікомвід 14 до 18 років.

Витрати на проживання, харчування та проїзд в одну сторону здійснюється за рахунок організаторів.

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у таборі необхідно подати до 02 травня 2018 року (бажаючі взяти участі у таборі "Хорунжий-І", "Хорунжий-ІІ) та до 15 травня 2018 року (бажаючі взяти участі у таборі "Хорунжий-ІІІ", "Хорунжий-ІV") згідно встановлених форм на електронну адресу [email protected] та заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/tQ1HtSqeCrnxxLiu1.

Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

Контактна особа- головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Коновалюк Ольга (тел.:(044) 289 08 30).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости