Херсонців запрошують до участі у проекті «Європа на власні очі»


9 октября 2016 года.

Інститут Політичної Освіти спільно з Інститутом Роберта Шумана (Угорщина) продовжує реалізацію проекту «Європа на власні очі». Проект було започатковано у 2014 році, він передбачає здійснення 3-х інформаційних поїздок до країн ЄС з метою ознайомлення з практичними досягненнями у сфері місцевого самоврядування, побудови громадянського суспільства, інноваційного розвитку.

Місією даного проектує сприяння європейській інтеграції України, посилення впливу громадянського суспільства на відносини між Україною і ЄС, інтеграція громадянського суспільства України до загальноєвропейського простору, усунення бар'єрів для контактів між людьми між Україною і ЄС, підвищення суспільного запиту на європеїзацію України.

Територією проектупередбачається охопити такі країни:

на першому етапі (заплановано на 12-16.12.2016) - Угорщина, Словаччина, Австрія;

на другому етапі (орієнтовноберезень2017) - Польща, Німеччина;

на третьому етапі (орієнтовнолипень2017) - Угорщина,Нідерланди, Бельгія.

Витрати на участь у проекті буде покрито частково організаторами, частково самими учасниками. Наразі розмір власного внеску учасника уточнюється. Організатори надають учасникам візову підтримку на весь період проекту.

Впродовж візиту планується відвідати:

-парламенти країн;

-місцеві органи влади;

-провідні громадські організації;

-правоохоронні органи;

-європейські інституції.

Тривалість однієї поїздкистановитиме 5 днів.

Цільовою групою проекту єдепутати місцевих рад, лідери та активісти громадських організацій, журналісти, студенти, освітяни, інші соціально активні верстви населення, хто цікавиться європейською інтеграцією.

Відбір учасниківбуде зробленодо 07 листопада2016року. Перша інформаційна поїздка відбудеться з12до16 грудня 2016р. Попередньо передбачено виїзд автобусом з м. Ужгород за маршрутом: Будапешт - Відень - Братислава - Дебрецен.

Заявки на участь у проекті подаються до 04 листопада 2016 року в електронній формі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости