Херсонців навчатимуть електронному врядуванню

Херсонців навчатимуть електронному врядуванню
19 апреля 2013 года.

Понад 115 бібліотекарів та посадовців органів місцевого самоврядування протягом п'яти місяців пройдуть навчання з користування електронними послугами як національного так і місцевого рівня в Проекті «Залучення населення до вивчення та використання е-послуг й інструментів е-урядування на базі сучасно обладнаних публічних бібліотек» в рамках ініціативи «Публічні бібліотеки - мости до електронного врядування».

Тренінги з е-послуг будуть проходити у формі практичних занять, тривалістю 4 години. З них 2 години буде виділено на послуги державного рівня, і 2 години - на послуги регіонального і/або місцевого рівня.  
Мінімальна вимога тренінгової частини проектів - навчити користуватися наявними е-послугами усіх бібліотекарів області, бібліотеки яких мають інтернет для відвідувачів, а також в подальшому навчати мешканців територіальних громад.

Проект реалізує Херсонська обласна молодіжна організація «Фундація сприяння громадянської активності» за підтримки Управління з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації та Управління культури Херсонської обласної державної адміністрації.

Мета Проекту - розповсюдити інформацію про наявні е-послуги національного та регіонального рівнів та, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчити різні групи населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі.

«Учасники тренінгів не тільки опанують нові технології, а й практично сприятимуть збільшенню громадської участі у місцевому врядуванні. При цьому, бібліотека стане не просто місцем проведення тренінгів, а потужним ресурсом, джерелом кваліфікованих спеціалістів і креативних ідей» - впевнений Євген Криницький, голова Фундації сприяння громадянської активності.

У рамках проекту також буде розроблений механізм залучення різних груп населення до навчання у бібліотеках області та впроваджена обласна інформаційна кампанія з популяризації як навчання, так і власне електронних послуг і механізмів е-урядування; організоване висвітлення теми е-урядування та е-послуг у засобах масової інформації.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости