Херсонців кличуть обговорити Стратегію розвитку культури міста


18 февраля

19 лютого о 14.00 в читальній залі центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки (вулиця Потьомкінська, 97), відбудеться презентація стратегії розвитку культури до 2025 року.

Начальник управління культури Херсонської міської ради Лариса Косенко презентує Стратегію, розроблену управлінням. На захід запрошуються голови депутатських комісій міської ради, депутати профільної комісії, голови громадських організацій та творчих спілок, які матимуть змогу внести свої пропозиції.

Презентація проходитиме з дотриманням карантинних обмежень у кількості людей. Заявки від представників громадських організацій, які мають бажання взяти участь в дискусії, приймаються до 17.00 18 лютого на електрону адресу up_kult@ukr.net (в темі листа просимо вказати «Презентація стратегії розвитку культури», а в тексті листа - ПІБ, назву організації, контактний номер).

У зв'язку з карантинними обмеженнями, частина учасників братиме участь в обговоренні в форматі ZOOM конференції.

Проте, незважаючи на карантинні обмеження, управління культури запрошує до обговорення всіх. Також на сторінці «Культура Херсона» в фейсбуці відбудеться пряма трансляція, у якій кожний бажаючий зможе залишити свої пропозиції та коментарі, які будуть враховані управлінням культури.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости