24 січня освітньо-тренінговий центр «СВОЄ» запрошує херсонців на арт-терапію. Для усіх охочих проведуть майстер-клас “Дракон — символ року”.
Про це йдеться на сторінці “СВОЄ” у Телеграмі.
Майстер-клас проходитиме з 10:00 до 13:00.
Для того, аби потрапити на захід, зареєструйтеся за посиланням.
“Місце проведення заходу буде повідомлено учасникам після реєстрації нашими координаторами. Всі події Центру відбуваються з урахуванням безпекових заходів”, – ідеться у дописі.
Координаторка програми – Ія Пальонова (тел. 050 191-08-89).
Центр “СВОЄ”, який позиціонується в якості безпечного простору для навчання, спілкування та відпочинку, відкрився у Херсоні 11 листопада 2023 року. З того часу там регулярно проводять різнопланові тренінги та майстер-класи.