Херсонці задекларували понад 340 мільйонів гривень доходів


1 апреля

Цьогоріч громадяни Херсонщини подали до податкової служби області 10833 декларації про майновий стан і доходи та задекларували 340,2 млн гривень доходів, отриманих у 2020 році.

В цілому загальна кількість поданих декларацій у порівнянні з минулим роком збільшилася на 3360. Про це повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У податкових деклараціях мешканці області самостійно визначили до сплати 19,7 млн гривень податкових зобов'язань, що на 6,2 млн гривень перевищує показник минулого року. Зокрема, до бюджету надійде 17,4 млн гривень - податку на доходи фізичних осіб, приріст до минулого року складає 5,5 млн гривень, та 2,3 млн гривень - військового збору або на 0,7 млн більше, ніж торік.

Найбільшу кількість декларацій - 7073 або понад 65 відсотків загальної кількості заповнили херсонці, які отримали 54,2 млн гривень доходів від реалізації вирощеної сільськогосподарської продукції.

З початку року 422 херсонці скористалися правом на одержання податкової знижки за витрати, передбачені чинним податковим законодавством, із загальною сумою до повернення з бюджету - 1,4 млн гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости