Херсонці сплатили майже 235 мільйонів гривень «збору на армію»


21 октября 2020 года.

За 9 місяців 2020 року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету на підтримку української армії 234,8 млн гривень військового збору з приростом до минулорічних надходжень 16,3 млн гривень. Інформацію повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Безперечним лідером за обсягами надходжень «збору на армію» є внесок платників податків міста Херсона, який склав 114 млн гривень або майже половину від загальних надходжень військового збору по області. Платники Каховського району та м. Нової Каховки сплатили до бюджету на підтримку Збройних сил України 17,2 млн гривень та 14,2 млн гривень відповідно. Ще 11 млн гривень військового збору сплатили податкові агенти та фізичні особи Білозерського району.

За підсумками проведеної кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року, херсонці самостійно задекларували до сплати 5,4 млн гривень військового збору.
Нагадаємо: платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи - нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости