Херсонці сплатили до зведеного бюджету 305 мільйонів гривень ПДФО


6 февраля 2020 года.

А саме, 305 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб сплатили до зведеного бюджету платники податків Херсонщини за січень 2020 року. Сума сплаченого податку на 38,2 млн. грн або на 14,3 відс. перевищує показники 2019 року. Податок на доходи фізичних осіб є лідером у наповненні зведеного бюджету регіону та складає 48,2 відс. від загальних надходжень.

Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевих бюджетів Херсонщини та основним джерелом їх наповнення. Його питома вага в загальних податкових надходженнях по області складає 59,4 відсотки. Скарбниці місцевих громад херсонського краю отримали 227,2 млн. грн., до державної казни надійшло - 77,8 млн. грн. сплаченого податку.

Завдяки ініціативі та контролю податківців та представників громад, місцеві бюджети Херсонщини щомісяця отримують додаткові надходження. Серед таких резервів: офіційне працевлаштування найманих працівників на територіях місцевих громад, декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році від оренди земельних ділянок та паїв, інших доходів, а також акцизний податок з реалізації підакцизних товарів у сільській місцевості.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости