Херсонці повернули в бюджет 112 мільйонів податкового боргу


4 февраля 2017 года.

А саме 112,5 млн. грн., отримано від боржників всіх форм власності до зведеного бюджету за 2016 рік. З них державний бюджет отримав 79 млн.грн., до бюджетів місцевих громад надійшло 33,5 млн. гривень.

З метою погашення податкового боргу на адресу новостворених боржників - юридичних та фізичних осіб направлено 3512 податкових вимог щодо необхідності сплати податкового боргу. До суду надіслано 699 позовів про погашення податкового боргу за рахунок коштів боржників та ініційовано процедури банкрутства економічно неактивних платників податків області на суму 132 млн. гривень.

Після отримання рішень судів, з рахунків податкових боржників стягнуто коштів в сумі 2,8 млн. грн., на відкритих аукціонах реалізовано майна та погашено боргу на 0,6 млн. гривень. Органами державної виконавчої служби області з фізичних осіб стягнуто 0,7 млн. грн. податкового боргу.

На думку начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ігоря Клима, фіскальна служба області будує свою роботу з податковими боржниками в інтересах держави та на засадах партнерства заради добробуту кожного за принципом «щоб краще жити - треба податки платити».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости