Херсонці перерахували громадам 13 мільйонів гривень за нерухомість
За два місяці 2020 року до місцевих бюджетів області надійшло 13,5 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 2,2 млн. грн. перевищує минулорічний показник.
Майже всю суму - 12,2 млн. грн. або 90 відс. від загальної суми надходжень сплатили суб'єкти господарювання - юридичні особи Херсонщини. Це на 1,8 млн. грн. перевищує минулорічний показник. Фізичні особи - громадяни перерахували 1,3 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, це на 0,4 млн. грн. більше ніж торік.
Внески громадян та підприємців, що перебувають на обліку Херсонського управління становлять - 8,7 млн. грн., а це 64 відс. від загальної суми сплаченого податку. Платники податків Новокаховського та Генічеського управління поповнили місцеві бюджети на 2,5 млн. грн. та 2,3 млн. грн. податку за власну нерухомість відповідно.
Нагадаємо: в 2020 році власники нерухомості - фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно за 2019 рік за ставками, які діяли у минулому році.
- Херсонців запрошують подавати пропозиції на конкурс проектів Громадського бюджету
- Громади Херсонщини отримали 4,5 мільйона гривень від ліцензування продажу підакцизних товарів
- На Херсонщині зібрано 3,7 мільярда гривень податкових платежів
- Херсонців запрошують безкоштовно відвідати "Автошколу вихідного дня"
- Місцеві бюджети Великолепетиського, Горностаївського, Верхньорогачицького районів отримали 150 мільйонів гривень податків
- Таврійські землі «віддали» громадам 189 мільйонів гривень
- Платники Нової Каховки поповнили місцевий бюджет на 420 мільйонів гривень
- Бюджети громад Херсонщини отримали понад 355 мільйонів гривень плати за землю
- Актори інародного театру абсурду Воробушек звернулися до херсонців
- Херсонців закликають стати "таємними пасажирами" міських маршруток
- Просмотров: 727
- 0
- 0