Херсонці перерахували 139 мільйонів військового збору


9 июля 2019 года.

За півроку платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 139,1 млн. грн. військового збору. Це майже на 14 % або на 17 млн. грн. більше надходжень за січень - червень минулого року.
Про це повідомляє прес-служба ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Майже дві третини від загальної суми надходжень, або 90,8 млн. грн., відрахували платники податків, які перебувають на обліку в м. Херсоні.
У Новій Каховці, Каховському, Чаплинському та Каланчацькому районах зібрано 24,1 млн. грн. або 17,3 відс. всіх надходжень військового збору. Суб'єкти господарювання та мешканці інших районів спрямували на зміцнення обороноздатності Збройних Сил України 24,2 млн. гривень. Зокрема, платники Генічеського управління сплатили - 11,4 млн. грн., Бериславського - 8,3 млн. грн., Великолепетиського управління - 4,5 млн. грн. військового збору.

Нагадаємо: військовий збір утримується за ставкою 1,5 відс. з суми доходу, що є об'єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости