Херсонці не задоволені новими тарифами на проїзд у громадському транспорті (відео)

Херсонці не задоволені новими тарифами на проїзд у громадському транспорті (відео)
25 / 08 / 2021

Тролейбуси по 5 гривень, маленькі автобуси по 6 гривень, а великі - по 8 - стільки від сьогодні беруть за проїзд у громадському транспорті у Херсоні.

Херсонка Олена зазвичай пересувається містом на авто, але сьогодні машина зламалась і жінка вперше за 2 роки їде маршруткою. За її словами умов для підняття до 8 гривень в громадському транспорті не нема і ця ціна завелика.

"Ввечері моя донька - підліток не може виїхати о 20-й додому з тренування громадським транспортом, адже його немає", - каже Олена.

Андрій Жовнір раніше витрачав до 18 гривень на день на проїзд у громадському транспорті. Підвищення тарифу відчувається, говорить він. Про здорожчання дізнався з інтернету.

"Коли розпочнеться школа, дитина буде їздити до школи по 4 гривні. Щоразу, коли підвищують тарифи, обіцяють чисті маршрутки, кондиціонер, але нічого не змінюється", - говорить чоловік.

Водій маршрутки Юрій говорить, що люди на підвищення тарифу реагують спокійно. Всього 5% пасажирів не знали про зміну цін.

У маленьких автобусах, дійсно, за проїзд беруть по 6 гривень, - підтвердила херсонка Ольга.

На роботу треба все одно їздити, говорить херсонець Василь. Підняття ціни начеб-то не суттєве, проте в кінці місяця у своєму бюджеті буде помітно, тому планує більше ходити пішки, коли буде час.

Херсонка Анастасія про підвищення ціни на проїзд знала, але це її не обурило. Каже, що для свого бюджету різниці не відчує.

Любов Мельниченко на пенсії, але продовжує працювати. На виплату у 1700 гривень прожити нереально, говорить вона. Подорожчання транспорту вплине на її бюджет.

"Всі люди обурені. Половина взагалі не знає, що проїзд подорожчав. Роздавала телефон гарячої лінії виконкому. Їжджу двічі на день - з роботи і на роботу", - розповідає жінка.

Наталя та її подруга Людмила їдуть з чотирма закомпостованими квитками у тролейбусі.

"У нас було два квитки на проїзд, нас змусили купити ще два. Ми їздимо кожного дня. Не можу сказати, що це сильно зобразиться на моїх витратах, але неприємно", - говорить Наталя.

Херсонка Любов Миколаївна про підвищення ціни на проїзд не знала. Дізналася сьогодні на зупинці. Жінка говорить, що зміни відчутні, раніше могла їздити за 5 гривень в обидві сторони, а тепер треба заплатити 10.

На вході у тролейбус контролерка інструктує пасажирів. Більшість людей, каже жінка, не задоволені.

Судових позовів щодо подорожчання проїзду у громадському транспорті до міської ради ще не надходило. Якщо будуть, то юридичний відділ буде їх відпрацьовувати, прокоментував виконувач обов'язків заступника Херсонського міського голови Юрій Стельмашенко.

"Пільгові категорії, які раніше користувалися транспортними пільгами, вони і надалі продовжують користуватися усіма пільгами, які передбачені нашим законодавством, це пенсіонери, воїни АТО, учасники бойових дій. Для учнів під час навчання це - половина вартості квитка за наявності учнівського квитка", - розказав Юрій Стельмашенко.

З 7 до 10 години та з 15 до 19 години по буднях транспорт для всіх категорій залишатиметься платним.

Джерело, фото: Суспільне Херсон

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости