Херсонську молодь запрошують до участі у навчанні та дебатах в Одесі


12 марта 2020 года.

Міжнародний республіканський інститут в Україні International Republican Institute (IRI) , за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна ), у рамках програми для молоді, запрошує до участі у навчанні та дебатах політичних та громадських лідерів, експертів, представників політичних партій віком від 18 до 35 років.

Метою програми дебатів МРІ є розвиток потенціалу молоді та підвищення якості політичної дискусії, розвиток культури дебатів, критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму в Україні.

Учасники програми візьмуть участь у Школі дебатів, де матимуть можливість: навчитись працювати у команді; покращити ораторські здібності; навчитись відстоювати позицію; структурувати та презентувати власні ідеї і доносити їх до аудиторії; розвинути критичне мислення та навчитися протидіяти критиці; розвинути навички самопрезентації, самоконтролю та роботи з камерою.

До участі у програмі буде відібрано 64 учасники/ці з усіх куточків України. Кожні дебати будуть присвячені різним питанням місцевої, загальнонаціональної та міжнародної політики.

Навчання відбуватиметься у м. Одеса (11-12 квітня) для учасників з Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Хмельницької областей.

Після навчання у регіональних школах найкращі випускники програми матимуть можливість взяти участь у всеукраїнських політичних дебатах у Києві.

Витрати пов'язані з навчанням, проживанням та харчуванням покриваються МРІ у рамках програми. Проїзд на всіх етапах програми є внеском учасників.

Дедлайн подачі - 22 березня 2020 року включно.

УМОВИ УЧАСТІ

Учасником/ницею може бути особа віком від 18 до 35 років, яка має намір взяти участь у місцевих виборах 2020 року, належить до політичної партії або молодіжної організації партії, або громадської організацїі з досвідом громадської та/або політичної діяльності від двох і більше років.

Для участі у конкурсі необхідно:

- заповнити аплікаційну форму;
- подати рекомендаційний лист;
- записати відео до 30 секунд (на телефон або камеру) та відповісти на 2 питання:
Чому мені важлива участь у програмі дебатів?
Після місцевих виборів 2020 року я буду...

Аплікаційна форма доступна за посиланням.

 

Теги: дебати
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости