Херсонського поліцейського затримали під час одержання хабара

Херсонського поліцейського затримали під час одержання хабара
6 июля 2017 года.

Інформація про корупційні дії окремих співробітників Корабельного відділення поліції Херсона надійшла до працівників Херсонського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. З'ясувалося, зазначеним відділенням поліції був виявлений факт нанесення тілесних ушкоджень. Винуватцю події загрожувала кримінальна відповідальність, але чоловікові пояснили, що справу можна перекваліфікувати і уникнути покарання. За що назвали суму «винагороди» - 10 тисяч гривень.

Про це повідомляється на сторінці ДВБ Нацполіції.

За матеріалами УДВБ НПУ військовою прокуратурою Херсонського гарнізону за викритим фактом було розпочато кримінальне провадження - ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Оперативники внутрішньої безпеки спільно з працівниками ГУСБУ в АР Крим (з дислокацією у м. Херсон) задокументували отримання 31-річним оперуповноваженим Корабельного ВП першої частини хабара, а згодом - решти. Після отримання коштів старшого лейтенанта поліції затримали на місці злочину. Предмет хабара - 4,7 тисяч гривень вилучили.

Слідчими прокуратури Херсонської області дії затриманого перекваліфіковано за ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Викритому правоохоронцю загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости