Херсонським «водним таксистам» не дають працювати


20 / 05 / 2019

На вихідних спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі разом із працівниками Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Державної служби України з безпеки на транспорті провели черговий спільний рейд із легалізації підприємницької діяльності пасажироперевезень водним транспортом у Гідропарку нашого міста. 

Цього разу під час проведення контрольно-перевірочних заходів ревізори звернули увагу на «таксистів», які здійснювали перевезення побутової техніки та особистих речей громадян водним транспортом без жодних дозвільних документів.

Відсутність реєстраційних документів та відмова від надання пояснень не завадили перевірячим виконувати свої повноваження та скласти 3 протоколи про адміністративну відповідальність.
Відповідно до ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень.

Наразі матеріали перевірки будуть передані до Херсонського міського суду для притягнення до відповідальності. Перевірки тривають.

Теги: такси
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости