Херсонським рибоохоронним патрулем зафіксовано явище масштабної задухи риби

Херсонським рибоохоронним патрулем зафіксовано явище масштабної задухи риби
9 августа

Сьомого липня 2021 року близько 16 години державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля при проведенні візуального моніторингу стану акваторії Дніпровсько-Бузького лиману, в районі с. Олександрівка Білозерського району Херсонської області було встановлено факт загибелі риби.

Загибель водних біоресурсів зафіксована по узбережжю приблизно на протязі 3 км уздовж с. Олександрівка, площею 3 000 м2. Загальна кількість загиблого бичка складає близько 354 000 екз., розміром від 1 до 5 см та окуня у кількості 300 штук, розміром від 3 до 8 см.

Під час виявлення факту загибелі водних біоресурсів на акваторії Дніпровсько-Бузького лиману відчувався специфічний запах сірководню, температура води складала: від 27° С на глибині 1,5 м, до 28 ° С у берега. Під час огляду місця загибелі також було виявлено 4 одиниці стерляді, які були випущені в водойму за межами скупчення сірководню.

Державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля з метою визначення ймовірних причин задухи риби, відібрані проби води та передано для проведення гідрохімічного аналізу до Державної екологічної інспекції Південного округу. На даний час, спеціалістами Херсонського рибоохоронного патруля проводиться постійний моніторинг стану водних біоресурсів на вказаній акваторії.

Про факт замореного явища повідомлено Херсонську обласну державну адміністрацію, Державну екологічну інспекцію Південного округу (Запорізька та Херсонська області), Національний природний парк «Нижньодніпровський», Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Херсонський рибоохоронний патруль закликає громадян повідомляти про всі виявлені факти замору водних біоресурсів на «гарячу лінію» за номером телефону: (050) 012-35-73.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости