Херсонський завод Danone призупинив роботу

Херсонський завод Danone призупинив роботу
11 / 03 / 2022

Сьогодні працюють не всі підприємства компанії «Данон Україна». Так, виробництво в Херсоні тимчасово призупинено. Хоча співробітники, попри загрозу власному життю та здоров'ю, відвантажили близько 50 тонн продукції на гуманітарні потреби міста й області.

Про це повідомили у компанії.

При цьому виробництво в Кременчуці мобілізувало всі можливі ресурси, щоб налагодити постачання молока і надалі виробляти молочні продукти. Аби забезпечити продовольчу безпеку, понад 25 тонн продукції було відвантажено на потреби населення в Кременчуці та найближчих містах.

Медична команда підрозділу Nutricia підтримує постійний зв'язок із закладами охорони здоров'я та вже передала 8 тис. пакунків дитячого та спеціалізованого харчування на потреби.

Як зазначили у «Данон Україна», за підтримки волонтерів і небайдужих співвітчизників частково забезпечили потреби Олександрівської лікарні, Інституту педіатрії, акушерства та гінекології, «Охматдиту», перинатальних центрів у Києві й областях, двох дитячих лікарень у Миколаєві, дитячого будинку «Малятко» у Кременчуці, дитячої лікарні у Житомирі і гуманітарних штабів центрів Тероборони.

Для співробітників та їхніх родин компанія організувала координаційний центр, який допомагає знаходити безпечний притулок в Україні і за її межами.

На глобальному рівні Danone вже пожертвував 500 тис. євро Червоному Хресту для фінансування їжі, води, ліків і житла для українців, а також створив спеціальну сторінку для донацій іншими співробітниками з усього світу.

Водночас у РФ компанія призупиняє всі інвестиційні проекти, але наразі підтримуватиме виробництво та розповсюдження свіжих молочних продуктів і дитячого харчування.

Теги: данон
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости