Херсонський Водоканал завершив реконструкцію ЦТП-51


28 февраля 2017 года.

У лютому 2017 року Херсонським Водоканалом завершено повну реконструкцію ЦТП-51 (вул 49-ї Гвардійської Херсонської дивізії, 21), від якого отримують воду мешканці 10 багатоквартиних будинків 1-го Таврійського мікрорайона. Відтепер жителі будинків № 15, 19, 21, 25, 27, 31 по вул 49-ої Херсонської Гвардійської дивізії та будинків № 39, 41, 41-а, 43 по пр.200-річчя Херсона отримують послугу не тільки цілодобово, але й з високим рівнем надійності.

На ЦТП-51 була оптимізована технологічна схема подачі води, для чого виконано переустановку насосних агрегатів, змінено місце розташування гідрофорної станції та резервного насоса, що дозволило значно зменшити довжину трубопроводів у приміщенні (вистачило 24м діаметром 159мм та 7м діаметром 100мм).

Встановлено нову запірну арматуру: 7 засувок діаметром 150 мм та один зворотний клапан. Обладнання працює у автоматичному режимі. Перелічені заходи підвищують надійність роботи ЦТП, сприяють збільшенню терміну служби обладнання та зменшують експлуатаційні витрати, що дозволило отримати певну економію коштів.

Результат був досягнений завдяки спільній роботі виробничих підрозділів Водоканалу: механічного та електроцехів, ремонтно-будівельної ділянки та служби водопостачання, в составі якої вже третій рік працює дільниця з експлуатації насосних станцій ІІІ підйому, саме яка і займається ремонтом та реконструкцією підвищувальних установок. До речі, планомірно та успішно.

Для довідки. Згідно рішення сесії Херсонської міської ради, міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» прийняло на баланс обладнання та будівлі насосних станцій в цілому від наступних організацій: МКП «Херсонтеплоенерго», ТОВ «Херсонтепломережі», КП «Центр», ПП «Ариадна», ПП«Херсонтеплогенерація», КП «Дніпровський», ОСББ «Парус», ТОВ «Шумен» та ін. Наразі МКП «ВУВКГ м.Херсона» обслуговує 65 підвищувальних установок, на яких Водоканалом системно виконуються роботи з модернізації обладнання з метою підвищення якості надання послуг.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости