Херсонський водоканал запровадить нову технологію очищення стічних вод


25 / 06 / 2017

Інженери Водоканалу запровадять власне технологічне рішення для покращення якості очищення стічних вод міста.

Невдовзі технологія очищення стічних вод на міських очисних спорудах каналізації (МОС) збагатиться ще однім технологічним процесом. Причина цього - надходження на МОС, починаючи з квітня, стоків із надмірною кількістю жирів, з якими з трудом справляються жироутримувачі на первинних відстійниках.

Суть рішення в тому, що після пісколовок, де в процесі аерації осідає пісок, а на поверхні збирається жир, організовано додатковий збір жиру в спеціальну камеру з наступним його перекачуванням на мулові карти. Це допоможе частково позбутися маслянистої фракції, що надходить з підприємств харчової промисловості та громадського харчування, де не встановлені спеціальні уловлювачі-сепаратори жиру, а також з домогосподарств, у яких використовуються фосфатні миючі засоби.

Працівниками МОС підготовлена траншея, в якій буде прокладено 80м пластикового трубопроводу, що поєднає нову жироприймальну камеру та пісколовки, а також облаштовано два контрольних колодязя для промивки і прочищення трубопроводу та придбано запірну арматуру.

Додатковий етап очищення стічних вод на міських очисних спорудах каналізації дозволить майже на 80% позбутися жирової фракції, зменшить навантаження на первинні відстійники, що пролонгує строк їх служби, та дозволить вагомо підвищити якість фінального очищення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости