Херсонський водоканал перевіряє трубопроводи холодного водопостачання

Херсонський водоканал перевіряє трубопроводи холодного водопостачання
7 июня 2017 года.

Щоденно близько 300 м під землею долають робітники диспетчерської служби Водоканалу, в обов'язки якої входить регулярне обстеження стану трубопроводів холодного водопостачання, розташованих у прохідних каналах міста. Про це повідомляє сайт міськводоканалу.

Роботи виконуються бригадою робітників, одягнених у спецодяг та екіпірованих засобами індивідуального захисту з спорядженням для спуску у заглиблені приміщення.

Мета обстеження - вчасно виявляти та запобігати можливим витокам на мережах водопостачання, які розташовані у прохідних каналах міста.

Довідка. Близько 9 км водопровідних мереж Таврійського, Шуменського мікрорайонів та Житлоселища розташовані у прохідних каналах.

Прохідні канали в м.Херсоні побудовані з цегли, бетонних та залізобетонних блоків. Розташовані вони в тих місцях, де потрібно прокласти велику кількість труб в одному напрямку. У прохідних каналах проходять труби теплопостачання та водопостачання.

Прохідні канали дозволяють обслуговуючому персоналу мати доступ до трубопроводу для контролю його стану і проведення своєчасного ремонту, що, в свою чергу, забезпечує надійність і довший термін експлуатації. Мережі, що проходять в каналі, не відчувають навантажень від тяжкості ґрунтових мас і тимчасових навантажень від транспортних засобів, не деформуються внаслідок температурних коливань. Також канал захищає труби від корозійного впливу грунту.

Поряд з перерахованими перевагами, прохідні канали мають і недоліки, а саме, великі розміри конструкцій, а також високу вартість земляних і монтажних робіт. Додаткову складність експлуатації створює дренажна система, яка відповідає за своєчасне відведення аварійних вод та потребує регулярного нагляду та чищення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости