Херсонський веслувальник виборов путівку на Олімпійські ігри-2021


12 апреля

Випускник Херсонського фахового спортивного коледжу Станіслав Ковальов разом зі своїм напарником Ігорем Хмарою виграли змагання у чоловічій парній двійці та отримали ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо.

Український екіпаж переміг у кваліфікаційному заїзді, напряму кваліфікувавшись до фіналу. Безпосередньо у фіналі "А" українці боролися за ліцензію з п'ятьма іншими екіпажами.

Заїзд складався непросто для українського екіпажу. Тривалий час Хмара та Ковальов боролися за перемогу із представниками Португалії, проте змогли втримати перше місце. На фініші результат українців виявився кращим всього на одну секунду:

Ігор Хмара/Станіслав Ковальов (Україна) - 6:23.70

Педро Фрага/Афонсо Кошта (Португалія) - 6:24.97

Кирило Бліновскіх/Максім Тєліцин (Росія) - 6:27.16

Ліцензія у чоловічій парній двійці легкої ваги - перша для України в академічному веслуванні на Олімпіаду-2021.

Проте, попереду в українців буде ще одна можливість потрапити на Олімпіаду - світовий кваліфікаційний турнір з 16 по 18 травня. Там будуть розіграні ліцензії у всіх дисциплінах академічного веслування.

Також на минулому тижні закінчився зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків, який проводився у м. Миколаєві. Вихованець Херсонського фахового спортивного коледжу Кирило Романій завоював титул абсолютного чемпіона. Кирило продемонстрував впевнені та яскраві бої. Особливим став фінальний поєдинок, в якому юнак здобув перемогу над спортсменом з Одеської області Геннадієм Дмитриєнком.

Тепер Кирило готується до основного чемпіонату України, який буде відбірковим на чемпіонат Європи, що пройде в Ірландії.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости