Херсонський суд визнав дії податкової протиправними

Херсонський суд визнав дії податкової протиправними
13 июля 2015 года.

Херсонським окружним адміністративним судом розглянуто справу за позовом юридичної особи (ТОВ) до ДПІ у м. Херсоні про визнання протиправними дій та бездіяльності відповідача щодо розірвання в односторонньому порядку договору про визнання електронних документів.

Постановою суду позов задоволено, визнано протиправними дії ДПІ у м. Херсоні щодо розірвання в односторонньому порядку договору про визнання електронних документів; зобов'язано вважати зазначений договір поновленим з моменту його розірвання.

Під час розгляду даної адміністративної справи судом було встановлено грубі порушення норм податкового законодавства посадовими особами ДПІ у м. Херсоні, що фактично призвело до зупинення господарської діяльності підприємства. Такі дії підривають авторитет держави, зупиняють господарську діяльність платника податків та його контрагентів, негативно впливають на надходження податків до державного бюджету.

Судом встановлено, що ці дії слід розглядати як правове свавілля зі сторони державного органу по відношенню до платника податків з метою тиску на нього з мотивів, які повинні бути встановлені під час кримінального провадження.

У зв'язку з цим, 03.07.2015 судом винесено окрему ухвалу на дії ДПІ у м. Херсоні, яку скеровано до прокуратури Херсонської області та ДФС України для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб ДПІ м. Херсона та вжиття відповідних заходів реагування з метою недопущення виявлених судом порушень законодавства.

Справа № 821/1842/15.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости