Херсонський рибоохоронний патруль протягом двох днів зафіксував 18 порушень Правил рибальства


8 апреля

Протягом шостого та сьомого квітня 2021 року Херсонський рибоохоронний патруль задокументував 18 порушень природоохоронного законодавства. Так, складено 8 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення Правил рибальства), три - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та два - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформлено п'ять актів виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. 

Для прикладу, під час рибоохоронного рейду в акваторії Нижньорогачицького лиману Каховського водосховища Верхньорогачицького району Херсонської області виявлено порушника, який здійснював вилов риби з берега забороненим знаряддям лову - мисиновою сіткою. У такий спосіб порушнику вдалось впіймати 22 екз. тарані загальною вагою 5 кг. Сума нанесених збитків складає 1 870 грн.

Також на території Національного парку «Нижньодніпровський» в акваторії Микільського лиману, поблизу с. Микільське Білозерського району Херсонської області затримано громадянина, який проводив вилов водних біоресурсів вбрід забороненим знаряддям - мисиновою сіткою. У такий спосіб порушник виловив 5 екз. сазана загальною вагою 8 кг. Сума нанесених збитків складає 3 010 грн.

Відносно правопорушників складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено працівниками рибпатруля.

Під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами державними інспекторами затримано порушника, який намагався реалізувати рибу загальною вагою 60 кг. Інцидент стався на стихійному ринку Залізничний Суворовського району м. Херсон. Громадянин продавав водні біоресурси без документів, що підтверджують законність їх придбання та без належних санітарних норм. На порушника, який вчинив правопорушення оформлено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Справи готуються для передачі до суду за місцем скоєння правопорушення. Максимальна санкція статті передбачає накладання штрафу у розмірі до 1 700 грн з конфіскацією водних біоресурсів або без такої.

У разі виявлення фактів порушення Правил рибальства прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Херсонського рибоохоронного патруля за номером телефону: (050) 012-35-73.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости