Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти продовжив реєстрацію на ЗНО випускникам з Криму

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти продовжив реєстрацію на ЗНО випускникам з Криму
31 марта 2016 года.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти продовжив реєстрацію на ЗНО випускникам з Криму, інформує УНН з посиланням на керівника відомства Максим Кирпенко.

"Період реєстрації на додаткову сесію ЗНО для абітурієнтів з Криму продовжили з 19 березня по 20 травня. Порядок затверджений наказом МОН № 1278. Він регламентує всі особливості і подачу документів, які стосуються дітей з тимчасово окупованих територій. Як і для всіх інших випускників України, для того, щоб стати студентами ВНЗ, вони повинні мати документ, який підтверджує їх статус - що вони здобули повну загальну середню освіту", - прокоментував М.Кирпенко.

Так, як документи видані на окупованій території Україна не визнає, кримським випускникам пропонують отримати екстерном атестат про закінчення школи на материку.

"Якщо ми говоримо про випускників попередніх років, то тут трохи легша ситуація. Якщо у них є паспорт і атестат українського зразка, то механізм реєстрації дещо простіший. Вони заходять на сайт регіонального Центру, створюють реєстраційну картку, заповнюють, клеять фотографії та відправляють до найближчого відділення регіонального центру разом з ксерокопією паспорта та атестата. Звичайно, там не працює "Укрпошта", але до нас приходять документи різними кур'єрськими службами, які там діють", - додав М.Кирпенко.

Додаткова сесія ЗНО 2016 триватиме з 14 червня по 4 липня.

Теги: ЗНО
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости