Херсонський посадовець забув Андрія Дмитрієва і про свою участь у завалі нормативної оцінки землі

Херсонський посадовець забув Андрія Дмитрієва і про свою участь у завалі нормативної оцінки землі
3 декабря 2021 года.

Директор департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради Михайло Жаров дав інтерв'ю пресслужбі міської ради, у якому забув назвати пару прізвищ, і своє у тому числі.

Розповідаючи про те, як свого часу великий бізнес Херсона завалив нормативну грошову оцінку землі, він чомусь не назвав прізвища людей, які це робили. Забув Жаров про те, що і тоді і зараз через суди відміняв оцінку Андрій Дмитриєв, який зараз є соратником мера Херсона.

Як писав МОСТ нещодавно, Дмитрієв продовжує і зараз судитися по цьому питанню.

коліхаев

Колихаєв і його соратник Дмитрієв 

Окрім цього, у судах «вирішували питаня» власники Нафтозаводу, про яких зараз забув Колихаєв, власник колишнього комбайного заводу Олійник, якому рік тому Колихаєв простив 6 млн. гривень.

«Ця непроста історія бере свій початок у 2015 році, коли хитрі підприємці вигадали, як викрутитись, щоб не платити за реальною нормативною грошовою оцінкою земельний податок, хоча, на міській землі стоять їхні заводи, фабрики, установи, магазини та офіси. На той час у місті існував такий офіційний норматив плати за землю. Але оскільки платити чесну ціну великі ділки не хотіли, то знайшли вигіднішим для себе найняти непоганих адвокатів і через суд скасувати цю ставку. Для них це була дуже вигідна угода з совістю, адже «в складчину» разово сплатити роботу юристів та судової системи простіше, замість того, щоб чесно віддавати частину від доходів на користь розвитку міста, на якому вони свої гроші й заробляють. Так місто отримало перший серйозний удар по бюджету», - розповів Жаров.

Але в цій історії він забув одну незначну деталь. У 2015 році директором департаменту архітектури та земельних відносин був такий собі Михайло Жаров. І саме він допомагав тим самим юристам. Після чого, в принципі у нього і почався конфлікт із тодішнім мером Херсона Миколаєнко.

А зараз на повному серйозі Михайло вирішив впарити своєму шефу Колихаєву історію про поганих неназваних підприємців. Бо ж інтерв'ю він записав виключно для начальника, якому він тимчасово потрапив у немилість.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости