Херсонський поліцейський пропонував порєшать проблеми за 40 тисяч


22 сентября 2020 года.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру оперуповноваженому сектору кримінальної поліції одного з відділів ГУ Нацполіції в Херсонській області.

Слідством встановлено, що старший лейтенант поліції запропонував громадянину вплинути на слідчого, з яким перебував у дружніх стосунках. За хабар слідчий мав вирішити питання щодо непритягнення потерпілого до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю та зберігання наркотичних засобів. Свої «послуги» оперуповноважений оцінив в 40 000 гривень, з яких одержав 26 500 гривень.

Таким чином, оперуповноважений Нацполіції підозрюється в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 ККУ).

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 750 до 1 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Херсонська обласна прокуратура. Оперативний супровід - Херсонське управління ДВБ Нацполіції України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости