Херсонський патрульний взяв участь у «Іграх нескорених»

Херсонський патрульний взяв участь у «Іграх нескорених»
26 апреля 2017 года.

22-23 квітня у Києві відбувся заключний етап національних змагань «Ігри нескорених». За його підсумками визначать склад збірної України, що представлятиме нашу державу у вересні на змаганнях «Invictus Games-2017» у Торонто (Канада).

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Херсона у фейсбук.

Від патрульної поліції Херсона участь у змаганнях взяв інспектор роти №1 батальйону УПП лейтенант поліції Стрюк Павло. Він переміг у забігу на 1500 метрів із результатом 4 хвилини 31 секунда. Також був 5-им у заїзді на велосипедах на 7 кілометрів (10 хвилин 25 секунд).
Херсонський патрульний став одним із 30 кандидатів у збірну. Згодом буде сформовано та затверджено основний її склад.

Павло перебував у зоні проведення АТО з вересня 2014-го по серпень 2015-го року. Він ніс службу поблизу Мар'їнки у складі 28-ої окремої механізованої бригади. Під час артобстрілу отримав травму хребта. У патрульній поліції Херсона - з 8-го лютого 2016-го року.

«Ігри нескорених» - міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов'язку. У 2017-му році відбудуться вже треті міжнародні змагання «Ігри Нескорених», однак свою збірну Україна представлятиме вперше.

У змаганнях у Торонто 23-30 вересня візьмуть участь збірні команди військових Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Італії, Нідерландів, Нової Зеландії, Великої Британії, США, Йорданії, Іраку, Румунії та України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости