Херсонський окружний адміністративний суд залишив без розгляду позовну заяву Опанащенка


20 июля 2016 года.

Як повідомлялося раніше, довірена особа кандидата в народні депутати України Опанащенка М.В. 19 липня 2016 року подала до Херсонського окружного адміністративного суду сім позовів до ОВК № 183, дільничних виборчих комісій та Головного управління Національної поліції в Херсонській області з вимогами скасувати постанову ОВК № 183 та провести повторний перерахунок голосів по ДВК.

Під час розгляду справи, колегія суддів об'єднала ці справи в одне провадження, у зв'язку з тим, що зазначені адміністративні справи пов'язані між собою.

Вирішуючи справу, було встановлено, що у якості позивача вказана довірена особа кандидата у народні депутати України, а не сам кандидат.

Статтею 12 Закону України "Про вибори народних депутатів України" чітко вказано перелік осіб, які мають право звернутися з відповідним позовом до суду щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності виборчої комісії, серед яких довірена особа кандидата у народні депутати України відсутня.

У зв'язку з цим, суд закрив провадження по справі, оскільки особа, яка звернулася з позовом не наділена такими повноваженнями.

Справа № 821/994/16.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости