Херсонський напрямок є ключовим в українському контрнаступі, — Роман Костенко

Херсонський напрямок є ключовим в українському контрнаступі, — Роман Костенко
05 / 07 / 2022

Війна на півдні ще тільки починається, і ми маємо її виграти. Херсон буде звільнено, бо це стратегічний напрямок для нашого наступу.

Про це говорить депутат від партії «Голос» Роман Костенко, котрий сьогодні захищає південь, передають Економічні новини.

«Битва за південь ще попереду. І ми маємо її виграти. Але в довгостроковій перспективі багато залежатиме від того, як ми захистимо наш Схід. Імперські амбіції Росії, як і раніше, включають позбавлення України виходу до Чорного моря та намір повернутися на те, що вони називають «російською територією», і якимось чином показати, що вони возз'єдналися», - говорить Костенко.

За словами Костенка, росіяни, як і раніше, мріють про «республіки» в Херсоні, Одесі та Миколаєві, які вони хочуть анексувати.

«Це у їхніх планах. Тому повернення Херсона - наша стратегічна мета. Він має бути повернутий разом із рештою наших територій. І я думаю, що направлення на Херсон може стати одним із пріоритетів нашого наступу. Але для цього ми маємо створити необхідні умови: техніку, особовий склад, бути добре навченими та підготовленими, обрати правильний напрямок та все, що передбачає військовий статут», - наголосив Костенко.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости