Херсонський морпорт розраховує залучити міжнародних донорів для розробки проекту з концесії

Херсонський морпорт розраховує залучити міжнародних донорів для розробки проекту з концесії
29 февраля 2016 года.

В.о. керівника Херсонського МТП Андрій Соколов під час зустрічі з представниками міжнародних донорських проектів, яка відбулася 25 лютого в Мінінфраструктури, висловив надію, що завдяки фінансовій та технічній допомозі донорів, Херсонський порт стане пілотним проектом із концесії.

Про це повідомляє прес-служба ДП "Херсонський морський торговельний порт".

«У зв'язку з розвитком річкового судноплавства, розташування порту в гирлі Дніпра відкриває перед ним великі перспективи. Однак, кардинальне збільшення вантажообігу можливе лише за умови залучення значних інвестицій. Ми розраховуємо на участь іноземних донорів у вигляді технічної допомоги для розробки проекту розвитку порту і проведення прозорого концесійного конкурсу», - відзначив Андрій Соколов.

Учасники також обговорили розробку стратегічного плану розвитку портів України, що стане основою для подальшого пошуку концесіонерів.

Важливо, щоб розробку такого плану забезпечували міжнародні організації, що гарантуватиме прозорість процесів і неупередженість.

За словами Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського, прозора і конкурентна приватизація державних стивідорів дозволить залучити в Україну понад 1 млрд. дол. США «розумних» інвестицій.

*Концесія - договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об'єктів, що належать державі чи місцевим органам влади, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

 

Теги: морпорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости