Херсонський «Кристал» отримає 1,9 млн грн з міського бюджету


26 декабря 2016 года.

Під час пленарного засідання сесії депутати підтримали програму розвитку футболу в м. Херсоні на базі ФК «Кристал» через фінансування ГО «Херсонська міська федерація футболу». 

«Міська рада передбачає у видатковій частині міського бюджету щороку кошти для реалізації заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів. Прогнозний показник бюджетного фінансування на 2016 рік передбачає частину в обсязі 1,9 млн. гривень (підготовка та участь ФК «Кристал» у чемпіонаті України) через управління молоді та спорту міської ради, громадську організацію «Херсонська міська федерація футболу», - йдеться у програмі.

Згідно з текстом, кошти мають піти на заявочний внесок, проведення навчально-тренувальних зборів, участь у змаганнях різного рівня ФК «Кристал».

Депутати підтримали поправку голови комісії з питань освіти і спорту Валентина Суха, який запропонував створити депутатську комісію, яка вивчить потреби футбольного клубу і визначиться, чи збільшувати фінансування програми, чи, можливо, зменшити. За це рішення проголосували 36 депутатів. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости