Херсонський кіш Українського козацтва розпочав акцію до 9 травня


10 апреля 2013 года.

 

Шановні херсонці!

Напередодні святкування Дня Перемоги Херсонський кіш Українського козацтва, на своєму Інтернет-порталі започатковує нову акція «Ми пам'ятаємо!».

Акція «Ми пам'ятаємо!» започаткована з метою вшанування героїчного подвигу учасників Великої Вітчизняної війни. Висловити подяку нашим ветеранам за вистраждану ними Перемогу, за свободу, що дісталася сльозами, кров'ю і життями мільйонів людей, вшанувати пам'ять дідів і прадідів.

Взяти участь в акції може кожен бажаючий херсонець, який вважає своїм обов'язком надання уваги, підтримки і подяки ветеранам, на чию долю випали найтяжчі випробування Війною. Для цього потрібно лиши надіслати нам на електронну адресу: pobeda@kozatstvo.info фото ваших рідних, які приймали участь у Великій Вітчизняній війні та коротку інформацію: прізвище, ім’я та по-батькові, дату народження (смерті), якщо відомо - де саме воювали (роки, військове формування, звання (якщо загинули – де саме)), історія фотокартки.

Фото будуть поділені на такі категорії:

 

  • повоєнні (фронтові);
  • післявоєнні (бажано у військовій формі);
  • сучасні фото ветеранів

 

Приймаються до участі також і повоєнні, не обов’язково фронтові, фото, які розповідають про події тих часів. НЕ СКАЧАНІ З ІНТЕРНЕТУ! Бажано з коментарем подій. Листи з фронту, спогади, розповіді про перемогу.

Якщо ваші фото будуть підкріплені історією про ваших рідних, залюбки розмістимо її на сайті.

За результатами акції, заплановано випуск фото альбому, а весь зібраний фото архів буде передано до віртуального музею козацтва та Херсонського обласного краєзнавчого музею.

Довідки телефоном: 0662217845

Ми пам'ятаємо, що без минулого у народу немає майбутнього. Чи пам'ятаєте Ви?

Прес-служба Херсонського кошу Українського козацтва

 

Новости по теме
Комментарии (1)
Комментарии:
Igor написал(а) в 18:07, 10 / 04 / 2013:
ряженые козаки - толку ноль
Ответить

Новости