Херсонський художній музей приєднався до всеукраїнської благодійної акції


2 мая 2017 года.

29 квітня у великій залі Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка, в оточенні виставки українського мистецтва ХІХ ст., відбулася міжнародна благодійна акція «Самарянська сумка», присвячена святу Великодня. Координатором проекту у Херсоні виступила ініціативна група вчителів недільних шкіл Херсонської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Акція спрямована на міжнародну благодійну допомогу дітям України, в рамках якої діти з різних шкіл міста Херсона отримали великодні подарунки.

Під час проведення заходу, на який зібралося понад 70 херсонців, відбувся невеличкий святковий концерт учнів недільної школи Свято-Стрітенського собору. Потім для всіх присутніх співробітником музею Владиславою Дяченко було запропоновано тематичну бесіду, присвячену святу Великодня, з віртуальною презентацію творів мистецтва відомих художників світу.

Захід відбувся в атмосфері свята та радості, залучивши дітей та їх батьків до національних великодніх традицій та культурної спадщини України та світу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости