Херсонський депутат продав Енергоатому дві машини


13 декабря 2018 года.

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» 10 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Автоцентр Київ» та ТОВ «Авто-плаза» легкових автомобілів на загальну суму 4,73 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

«Автоцентр Київ» поставить «Енергоатому» три автівки Skoda Superb Style 1.8 TSI/132 kW 7DSG по 900 тис грн. на загальну суму 2,70 млн грн. Кожен автомобіль матиме подушки безпеки водія та пасажира, бічні подушки спереду і ззаду, головні подушки безпеки, мультифункціональний дисплей з затемненим LED-освітленням, бортовий комп'ютер MAXI-DOT.

Авто Skoda Superb Style, подібну тій, яку придбало держпідприємство, продають за 891,5 тис грн. У базовій комплектації Skoda Superb можна придбати за 658 тис грн.

«Авто-плаза» поставить «Енергоатому» два автомобіля Toyota Camry у топ-комплектації Premium по 1,015 млн грн. на загальну суму 2,03 млн грн. Автівка матиме подушки безпеки, круїз-контроль оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, підігрів сидінь, клімат-контроль, іонізатор повітря nanoe, аудіо систему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним 8-дюймовим дисплеєм та акустичною системою JBL, навігаційну систему GPS.

Camry у комплектації Premium продають за 1,04 млн грн.

У першому випадку «Автоцентр Київ» Олега Боярина на торгах мав єдиного конкурента - ТОВ «Автомобільний дім «Галич-Авто» Уляни Феданяк, чия пропозиція була вищою і склала 2,75 млн грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувалися під час аукціону.

«Авто-плаза» конкурувала з ТОВ «Восток Автомир» Олексія Кравчуна, який запропонував вищу ціну - 2,10 млн грн. Пропозиція ТОВ «Гранд Мотор» екс-нардепа від БПП Михайла Гвоздьова була нижчою від переможця (1,92 млн грн.), але її відхилили, оскільки вона не відповідала вимогам тендерної документації. Зокрема, фірма у наданій пропозиції банківській гарантії чітко не зазначила дату набрання нею чинності.

Херсонська фірма-переможець «Авто-Плаза» належить Олексію Панасюку і директору Валерію Боржкову, який є депутатом Херсонської міськради від партії «Укроп».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости