Херсонський боржник «одумався» та сплатив півмільйона гривень за землю


21 ноября 2018 года.

Для такого конкретного результату спеціалісти управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели кропітку індивідуальну роботу з платником, який накопичував податковий борг за аренду землі ще з 2009 року.

Херсонський бізнесмен отримав земельну ділянку площею 0,4900га під торгово-виставковий комплекс з продажу сільськогосподарської техніки та магазин автозапчастин та накопичив податковий борг у сумі 456 301,64 грн. по орендній платі з юридичних осіб.

У листопаді п.р. фіскали області надіслали на адресу боржника лист з вимогою розглянути питання відмови від земельних площ. Та зваживши всі «за» та «проти» власник самостійно перерахував кошти у сумі 545 тис. грн., яких вистачило на повне погашення податкового боргу та пені, яка утворилась за весь час його існування.

Тож варто нагадати: відповідно до ст. 91 Земельного кодексу України від 25.10.2001 №2768-ІІІ власники земельних ділянок зобов'язані забезпечувати використання їх за цільовим призначенням та своєчасно сплачувати земельний податок.

Водночас, статтею 24 Закону України від 06.10.1998 №161-ХІV „Про оренду землі" передбачено, що орендодавець має право вимагати від орендаря використання земельної ділянки за цільовим призначенням згідно з договором оренди та своєчасного внесення орендної плати.

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости