Херсонський боксер став чемпіоном Європи

Херсонський боксер став чемпіоном Європи
26 мая 2015 года.

У місті Львові упродовж 15 - 24 травня 2015 року відбулися поєдинки чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

На рингах на навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові змагалося 213 юних боксерів з 27 країн Європи. У 13 вагових категоріях проведено 200 двобоїв (з тривалістю у 3 раунди по 2 хвилини, з відпочинком 1 хвилина між раундом), які й визначили кращих боксерів-юніорів континенту.

Честь збірної України захищали 13 спортсменів під керівництвом тренерів Олега Малованюка (старший тренер) із Чернівців та Ігоря Пруднікова з Херсона.

До фіналу чемпіонату увійшли семеро українських боксерів, які зуміли вибороти у важких та яскравих двобоях 4 золоті та 3 срібні нагороди. Саме цей успіх забезпечив збірній команді України перше місце у загальнокомандному медальному заліку.

Відмінно виступив херсонець Андрій Матяш (50 кг). У фіналі він здолав з рахунком 3:0 румуна Флоріна Діну. Зазначимо, що це вже третій чемпіон Європи з Херсона у цьому віці за історію проведення таких змагань. Раніше його вигравали Дмитро Буленков та Павло Іщенко.

Друге місце в командному заліку здобули боксери Азербайджану, в активі яких 6 медалей (2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові). Третє місце посіла в команда Туреччини - 4 медалі (1 золота, 1 срібна, 2 бронзові).

Чемпіони Європи 2015 року з боксу серед юніорів у складі української команди:

48 кг - Артем Дем'яненко (КМС, Донецька обл.)

50 кг - Андрій Матяш (КМС, Херсонська обл.)

70 кг - Іван Папакін (КМС, Київська обл.)

80 кг - Аркадій Карцан (КМС, Хмельницька обл.)

Срібні призери чемпіонату Європи:

54 кг - Іван Козяр (КМС, Вінницька обл.)

63 кг - Артем Лапін (КМС, Донецька обл.)

+ 80 кг - Олександр Гриців (КМС, Львівська обл.)

Теги: спорт, бокс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости