Херсонський блогер-колаборант Кирило Стремоусов інсценував допит «українського активіста»

Херсонський блогер-колаборант Кирило Стремоусов інсценував допит «українського активіста»
8 марта

За допомогою відео він намагався створити видимість, що на мітинги проти російської агресії херсонці виходять не добровільно, а під тиском Служби безпеки України.

На каналі колаборанта Кирила Стремоусова, який не раз у своїх висловлюваннях підтримував Росію, з'явилося відео із назвою «В Херсоне проукраинский активист оказался провокатором». У відеоролику Стремоусов українською мовою допитує нібито українського активіста, який розповідає йому, що всі проукраїнські мітинги у Херсоні, які виникли як спротив щодо російської агресії, організовані Службою безпеки України. На відео допитують представника Незалежної медіапрофспілки України Олександра Тарасова.

Він розповідає, як багато років співпрацює з СБУ та як зараз у Херсоні нібито організовує мітинги на підтримку України. «Допит» Стремоусов веде українською мовою на фоні українського прапора, щоби вдати представника української влади.

Насправді Олександр Тарасов та Кирило Стремоусов - давні знайомі. За інформацією представника Інституту масової інформації у Херсонській області Сергія Нікітенка, Тарасов позиціонує себе як проукраїнський активіст, проте вже багато років працює пліч-о-пліч зі Стремоусовим.

«Вони виконують роль так званої комерційної громадськості. Наприклад, можуть грати ролі доброго та злого поліцейських. Один ходить лякає когось, а інший захищає. Спершу Тарасов позиціонував себе як журналіст, також організовував в Херсоні осередок Незалежної медіапрофспілки, а потім опинився в керівництві НМПУ», - каже представник ІМІ.

голубчики

Стремоусов і Тарасов прориваються до губернатора (вересень 2013)

Він додає, що свою співпрацю Стремоусов та Тарасов намагаються приховати, адже вдають, що один із них проукраїнський, інший - проросійський активіст.

«Думаю, що це відео - це російська провокація, щоби вбити віразу декілька зайців. По-перше, сказати, що всі мітинги в Херсоні організовані працівниками СБУ з Києва. По-друге, у такий спосіб, показуючи, як протести в Україні організовують "провокатори", Стремоусов може відпрацювати російські гроші та показати свою діяльність», - розповідає представник ІМІ.

У коментарях до відео люди дякують Стремоусову за те, що розповідає «правду», й кажуть, що «СБУ мутить воду, щоби провокувати росіян на агресію».

Нещодавно Стремоусов погрожував «інакомислячим» російським ув'язненням. «Усім, хто проти "русского міра", тобто патріотам, активістам, журналістам, тут небезпечно. Бо Стремоусов обіцяє зачистки й тюрми», - повідомила тоді ІМІ одна з журналісток, що залишилися в обласному центрі. Тоді у своєму відеозверненні Стремоусов пообіцяв «перепис населення» і покарання для «тих, хто жив на гранти». Себе він називав «русским», який багато років «страждав» від «нацистів» та «провокацій СБУ».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости