Херсонський журналіст Костянтин Риженко написав у власному Телеграм-каналі про нібито вчинений на нього замах.
Як стверджує Риженко, замах був скоєний в Києві, коли він повертався з полігону, де займається «зі знайомими силовиками, бо як показує час, зараз треба мати відповідну підготовку».
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/partizan-1024x630.jpg)
«Аби не везти в руках бронік, в якому займаюсь, одягнув його на себе. Коли повертався вирішив зайти в аптеку, бо ще трохи маю застуду. В найбільш темному кутку вулиці неподалік перехрестя біля аптеки до мене швидко наблизився чоловік і зробив два постріли в область грудної клітини. Після чого я впав, а чоловік швидко побіг в напрямку Овруцької», – пише Риженко.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/partizan2.jpg)
Він стверджує, що отримав «забій ребер та м’яких тканей». Але коли в коментарях читачі каналу попросили його на підтвердження правдивості розповіді про замах показати синці (про заброньовій травмі вони неодмінно є), Риженко в грубій формі відмовився це робити і видалив коментар, який йому не сподобався. Пізніше він взагалі закрив коментарі у себе в телеграм.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/partizan1.jpg)
Не оприлюднив Риженко і фото бодай якогось документа з медичної установи, куди він мав би звернутися як потерпілий внаслідок злочину проти особи.
Журналіст стверджує, що «за рекомендацією свого куратора, написав заяву до СБУ. Оскільки я таємно ще з часів окупації співпрацював з ними мені була надана рекомендація написати заяву саме у СБУ».
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/319039578_989490909121543_2016261283867596004_n-768x1024.jpg)
Про свою «таємну роботу» під час окупації Костянтин Риженко раніше розповідав в багатьох інтерв’ю. Підтверджень факту такої його «роботи» з інших джерел немає.
Як кажуть співбесідники МОСТа в СБУ, про такий випадок вони не чули, і навряд хтось з СБУшників порекомендував би писати заяву в цей орган. Бо на місці мали б працювати оперативники, які працюють в Нацполіції. Краще них ніхто не зробить цю роботу. В СБУ таких спеціалістів просто немає.
Наразі ми очікуємо відповідь від пресслужби СБУ.
«Замах» на Костянтина Риженка, про який він написав нещодавно, – не перший. В лютому 2018 року він повідомляв про протипіхотну міну «пелюсток», яку начебто виявив на двері своєї квартири.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/12/da29a964-ef72-4404-b0f9-fcd64f2c1251.jpg)
Історія чотирирічної давнини – така ж загадкова, як і київський «замах». Журналіст стверджує, що не звертався до правоохоронців, а міну знешкодив самостійно.
Цей пост у фейсбук він видалив.
Нагадаємо, влада Херсона тримає на складі багато підгузників для дорослих, хоча в них є величезна потреба.