Апарат УЗД, два спеціалізованих медичних ліжка, 3600 шприців, 15 тис. голок, 66 медичних контейнерів. Все це ГО «Місто сили» передало одному з медзакладів у Херсонській громаді.
Про це громадська організація повідомила в Facebook.
Дана гуманітарна допомога – з вантажівки, яка прибула з Німеччини, і ми про неї вже не раз розповідали. Підтримку надано Apua Ukrainaan. В її організації також взяла участь Туристична компанія ХерсON.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/366656380_276373665100226_7125292256478936148_n-766x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/363766085_276373485100244_8643417135277920844_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/364178334_276373678433558_7787813876000083388_n-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/364694678_276373531766906_2205730605967737735_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/366317285_276373401766919_5665459915572498241_n.jpg)
Нагадаємо, нацпарк «Кам’янська Січ» на Херсонщині отримав позашляховик.