Херсонських журналістів запрошують на тренінг «Побутова корупція – методи ефективної боротьби для ЗМІ»


13 декабря 2016 года.

Завтра, 14 грудня о 9:00, у приміщенні Херсонського кризового медіа-центру (вул. Пилипа Орилка (9 Січня) 30, 1й поверх, оф.33) відбудеться тренінг, який присвячений ролі регіональних ЗМІ в боротьбі із побутовою корупцією.

Мета тренінгу:
• Продемонструвати журналістам новітні інструменти контролю місцевих бюджетів та навчити користуватися ними у повсякденній роботі.
• Познайомити ЗМІ із громадськими ініціативами, спрямованими на боротьбу з побутовою корупцією, їх здобутками та проблемами.
• Визначити роль регіональних ЗМІ в трикутнику громада-влада-медіа в нових умовах, створених адміністративною реформою («децентралізацією»).
• Створити партнерства для роботи із запобігання побутової корупції.

Спікерами тренінгу виступлять експерти УКМЦ Роман Вибрановський та Ігор Солдатенко, а також керівник відділу бюджетної політики Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» Володимир Тарнай.

Організатори тренінгу виходять з того, що жодна інформаційна кампанія не здатна побороти корупцію самотужки. Перемогти цю хворобу можна лише шляхом кардинальних реформ в усіх сферах українського життя. Однак скористатися новими важелями, які отримують регіони та громади завдяки адміністративній реформі, можна і потрібно. Зокрема, одним з ключових інструментів для скорочення «території корупції» є контроль над місцевими бюджетами - від процесу бюджетоутворення до умовної платіжки за встановлення нових вікон у школі.

Зареєструватися на тренінг можна за посиланням.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости