Херсонських студентів запрошують на антикорупційний семінар

Херсонських студентів запрошують на антикорупційний семінар
4 апреля 2016 года.

5 квітня о 10:00 у Херсоні, у великій залі міської ради, відбудеться студентський антикорупційний семінар, організований Студентським антикорупційним бюро  за підтримки USAID, USETI та Американських рад з міжнародної освіти. 

Учасники матимуть змогу ознайомитися з інструментами боротьби з корупцією, прикладами успішних студентських антикорупційних кампаній, найбільш поширеними випадками корупції та матимуть змогу сформувати міське відділення Студентського антикорупційного бюро.

Спікери:

  • Ярослав Ланецький - заступник голови Студентського антикорупційного бюро, голова Харківської обласної студентської ради, член Міжрегіональної коаліції по боротьбі з корупцією Міжнародного центру перспективних досліджень, регіональний менеджер ГО "Молодіжна альтернатива", представник ГО"Громадський контроль діє", організатор Студентського антикорупційного форуму в Кіровограді.
  • Таміла Кошман - експерт Студентського антикорупційного бюро, голова ГО "Молодий Народний Рух", координатор кампанії в СумДУ "Де мило за 52 000?", блогер, автор журналістських розслідувань для "Бюро аналізу політики", член експертного співтовариства "Бюро аналізу політики", експерт в сфері тендерних закупівель.
  • Микита Євстіфеєв - експерт Студентського антикорупційного бюро, голова Студентської виборчої комісії НаУКМА (2015-2016рр.), координатор судової справи щодо втручання адміністрації ХНУРЕ в діяльність ОСС, позивач у судових справах проти Президента України (щодо відпрацювання студентів-бюджетників) та проти Кабінету Міністрів України (щодо правил перевступу на бюджетне навчання).

Серед тем, які плануються до розляду упродовж семінару: боротьба з корупцією в студентських гуртожитках; протидія корупції в тендерних закупівлях; боротьба з корупцією в навчальному процесі; пропаганда академічної доброчесності; протидія втручанню адміністрацій у діяльність ОСС; протидія корупції при вступі до ВНЗ. ЗНО як інструмент; антикорупційна експертиза регуляторних актів органів місцевого самоврядування та органів державної влади; розвиток студентського самоврядування; сприяння участі студентів у забезпеченні якості вищої освіти тощо.

Участь у семінарі є безкоштовною, за умови попередньої реєстрації (анкета за посиланням goo.gl/8UOBau).

За додатковою інформацією можна звертатися до міського координатора семінару Лук`янової Людмили: +380959257672,  mila.lukianova@gmail.com.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости