Херсонских старшеклассников приглашают на выборы

Херсонских старшеклассников приглашают на выборы
1 октября 2013 года.

11 жовтня 2013 року відбудуться чергові вибори голови Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради.

Положення
про вибори голови МУП

І. Загальні положення:

1. Голова МУП обирається - виборцями ( члени Міського учнівського парламенту та від кожної школи по одному представнику, який є учасником конференції) на основі загального вільного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування .

2.Виборчий процес здійснюється на засадах вільного і рівноправного висування кандидатів учнівськими громадами освітніх закладів .

3.Участь претендентів у виборах голови Міського учнівського парламенту (далі - МУП) є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі або не участі у виборах.

4. Головою МУП може бути обраний учень школи, який на день проведення виборів успішно навчається у 8-10 класі та має досягнення в громадському житті школи.

5.Голова МУП обирається безпосередньо виборцями на конференції.

6.Кожний виборець має право голосувати під час виборів лише один раз (1 голос).

II. Організація та проведення виборів:

1 Для проведення виборів рада МУП затверджує оргкомітет, до складу якого входять представники від : комісій, кураторів комісій, управління освіти.
2. Для проведення голосування й підрахунку голосів, на виборах голови МУП, створюється виборча комісія із членів парламенту.
3 Склад виборчої комісії формується радою МУП у кількості 7 чол.
4 Виборча комісія:
- складає списки виборів;
- встановлює форму виборчого бюлетня;
- проводить реєстрацію кандидатів ;
- організовує на виборчій конференції голосування;
- проводить підрахунок голосів;
- складає протокол про підсумки голосування.
Виборча комісія готує Положення про вибори голови МУП, в якому визначаються строки та порядок проведення виборів, правила ведення виборів та інші. Ніхто не має права втручатися у роботу виборчої комісії після того, як ця робота розпочалась.

5.Вибори голови МУП проводяться у 3 етапи:

- I етап - висунення кандидатів від навчальних закладів. Учнівський колектив освітнього закладу на загальних зборах висуває кандидатів для участі у виборах (може бути самовисування). Прямим відкритим голосуванням вибирає кандидата на посаду голови МУП, та надає до організаційного комітету витяг з рішення зборів до оргкомітету.
Кандидат в президенти надає до 5-го жовтня резюме та передвиборчу програму (презентація програми до 5 хв.) у електронному вигляді до ради МУП ( Палац дитячої та юнацької творчості, вул. Чекістів 2, куратор - Дубовенко Анастасія Олександрівна) на електронну пошту adubovenko@list.ru.
- II етап - анкетування (виявлення лідерських якостей, виконання міні - завдань), проведення співбесіди з кандидатами, яка відбудеться у Палаці дітей та юнацтва 8 жовтня 2013 року о 15.00.
- III етап - вибори голови МУП на конференції, яка відбудеться 11 жовтня о 15.00. 2013 року на базі Палацу дитячої та юнацької творчості ( вул. Чекістів 2).
Довірена особа від учнівського колективу закладу представляє на конференції кандидата (до 3-х хвилин виступ). Кандидат на посаду голови презентує свою передвиборчу програму. Після презентації кандидатами передвиборчих програм проводиться голосування .

6.Вибори відбуваються у такому порядку:

- у виборчий бюлетень вносяться імена кандидатів на посаду голови МУП;
- виборці в день виборів отримують по одному виборчому бюлетеню;
- кожен виборець здійснює свій вибір таємно, відмічає в бюлетені ім'я обраного ним кандидата на посаду голови МУП та опускає бюлетень до виборчої скриньки;
- після завершення голосування виборча комісія в присутності спостерігачів відкриває виборчу скриньку, підраховує та оголошує результати виборів.
Головою МУП обирається кандидат, який отримав найбільшу кількість голосів виборців. Другий за кількістю набраних голосів стає заступником президента.
7. Обраний голова МУП приймає присягу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости