Херсонських освітян змушують збирати досьє на підлеглих

Херсонських освітян змушують збирати досьє на підлеглих
15 января

Надати дані про усі наявні види заборгованості, невиконані виконавчі провадження, про усі судові справи, де фігурував заклад освіти, та про усі кримінальні провадження стосовно працівників закладу вимагає Херсонська міськрада у листі до директорів шкіл міста


Про це повідомляє  у Facebook шеф-редактора порталу "Освітня політика" Віктор Громовий.

Він зазначає, що завідувачка сектору з правових питань відділу кадрів управління освіти міської ради Юлія Петриченко відправила цей лист 13 січня, а надати їй інформацію, пошук якої - дуже непроста справа, вимагає теж 13 січні до 17 години.

Віктор Громовий, спираючись на думку фахівців, пише, що такий лист - і перевищення повноважень підписантом, бо такі вказівки директорам шкіл може давати лише начальник управління і його заступник; і дивна поведінка юриста, яка має повноваження перевіряти усі провадження у відповідних реєстрах; і кілька порушень правил документообігу.

док

Він зазначає, що директори шкіл мають законні підстави не перекваліфіковуватися у приватних детективів та не нишпорити по реєстрах, а замість цього звернулися до керівництва міського управління освіти з доповідним листом і попросити роз'яснити доцільність збору інформації саме таким шляхом.

"Якщо це дійсно вийшло з зазначеної установи (припускаю можливу підставу чи фейк), то це - ще одне свідчення деградації вищої юридичної освіти та державної служби. Цікаво було б почути реакцію міської ради та агентства з держслужби. Діагноз невтішний: повна деградація управління освітою на місцевому рівні. І не тільки місцевому...", - пише Віктор Громовий.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости