Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок провела в Херсоні директорка міського навчально-виховного комплексу № 8 Ірина Фокіна.
Про цей захід вона написала в Facebook.
Майстер-клас був проведений в «Арт-хабі в укритті», розташованому в приміщенні Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Куліша.
В майстер-класі взяли участь і діти, і дорослі, для яких захід став можливістю і відпочити, і відволіктися від непростої херсонської буденності, і поспілкуватися.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/366329207_1966648667040523_2578532584455887969_n.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/365170890_1966642973707759_8028759751135157336_n-561x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/365184968_1966642697041120_6093028979286985696_n-1024x575.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/365273779_1966643000374423_8444732337099352660_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/365283489_1966642930374430_2341057528883926273_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/365287629_1966642673707789_316667730046414941_n-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/365288703_1966642937041096_8015032578177878525_n-510x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/365301261_1966642993707757_3030448388173317273_n-1024x576.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/365305282_1966642950374428_9031571655700681170_n-1024x575.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/365441312_1966642967041093_513546764254699841_n-768x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/366293049_1966648577040532_2384682812036022911_n.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/366293265_1966648637040526_6163999491284205912_n.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/366300754_1966648567040533_216013493189364388_n.jpg)
Нагадаємо, Херсонська громада отримала комп’ютери та генератори від міжнародних донорів.