Херсонські суди розглядають шість справ про перешкоджання журналістам

Херсонські суди розглядають шість справ про перешкоджання журналістам
22 февраля 2021 года.

Шість кримінальних проваджень, відкритих за ст. 171 Кримінального Кодексу України, розглядаються в судах Херсонської області.

Про це під час пресконференції 19 лютого сказав прокурор Херсонської області Володимир Калюга, повідомляє Depo.Херсон.

За його словами, у двох справах уже є рішення суду, і одне з цих рішень прокуратура оскаржує.

Як розповів Володимир Калюга, суд виправдав обвинуваченого на тій підставі, що він буцімто не знав, що спілкується з журналістом. "Це, на думку прокуратури, не підстава для виправдувального рішення", - сказав Калюга. Він не уточнив, про якого журналіста йдеться.

Представник Інституту масової інформації в Херсонській області Сергій Нікітенко уточнив виданню, що виправдали обвинуваченого, який погрожував пістолетом журналісту з Нової Каховки Андрію Пилиповичу. Він робив матеріал про ситуацію із забудовою центральної частини міста і під час цього отримав погрози.

Як повідомляв ІМІ, 26 вересня 2019 року в місті Нова Каховка (Херсонська область) будівельник погрожував пістолетом журналістові Андрію Пилиповичу під час знімання сюжету.

29 вересня 2019 року слідчий Новокаховського відділу поліції вручив нападнику підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 345-1 ККУ ("Погроза або насильство щодо журналіста").

29 вересня 2019 року нападнику підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 345-1 ККУ.

11 листопада 2020 року Новокаховський міський суд Херсонської області виправдав чоловіка, обвинуваченого в погрозі вбивством і насильством щодо журналіста.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости