Херсонські спортсмени взяли участь у футбольному турнірі до Дня Конституції України


18 июня 2018 года.

У Миколаєві відбувся футбольний турнір до Дня Конституції України, в якому змагалися юні футболісти 2008 та 2009 року народження.

У змаганнях брали участь команди з Одеси, Херсона, Миколаєва, Маріуполя, Кобеляк і Березанки.

Організатором турніру виступила СДЮСШОР «Торпедо» за співорганізації СК «Зоря».Результатом спортивної боротьби юних футболістів КДЮСШ «Освіта» у фіналі стали 4 забиті голи й перше місце серед дітей 2008 року народження у турнірі, приуроченому Дню Конституції України.

«У фінал турніру в Миколаєві вийшли дві команди з Херсонщини: вихованці клубу «Стелс Херсон» та КДЮСШ «Освіта», останні з яких отримали перемогу й посіли перше місце у турнірі. Кожна з команд, в свою чергу, отримали перемоги в своїй підгрупі, - розказав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Кан. - На Херсонщині значна увага приділяється футболу та, особливо, юним спортсменам. І це знову доведено і футболістами, і тренером на турнірі в Миколаєві. У районах нашої області також проводяться регіональні турніри та продовжуються спортивні змагання та підготовчі тренування в різних клубах та школах. Так, влітку буде час для перепочинку та відпусток тренерів, але вже з середини серпня практично всі футбольні школи знову запрацюють в повну силу для підготовки до нового сезону 2018-2019 навчального року. І вже до цього часу будуть добудовані ще 4 нових футбольних поля: одне - у Херсоні (мікрорайон Таврійський), а також поля у Чулаківці Голопристанського району, селі Милове Бериславського району та в Приморському Скадовського району».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости