Херсонські спортсмени розповіли, як здобували медалі на Європейських іграх

Херсонські спортсмени розповіли, як здобували медалі на Європейських іграх
5 июля 2019 года.

Нещодавно Херсонщина зустрічала своїх чемпіонів з Європейських ігор, що проходили протягом 21-30 червня у Мінську. У скарбничку української збірної наші земляки Андрій Проценко, Микола Просторов та Олександр Сиромятников принесли 1 золоту й 2 срібні медалі з таких дисциплін: стрибки у висоту, стрибки на батуті, веслування на байдарках та каное відповідно.
4 липня в облдержадміністрації спортсмени поділилися з представниками обласної влади та місцевих ЗМІ своїми враженнями від участі у змаганнях.

Чемпіон Європейських ігор, заслужений майстер спорту України Андрій Проценко розповів, що виступати було одночасно і цікаво, і складно, адже командний залік складався з 9 видів легкої атлетики та проходив за новими правилами - цього разу було менше спроб, і від індивідуальних результатів залежав успіх усієї команди. Але наші легкоатлети спрацювали на всі 100% й отримали заслужене золото.

На відповідальності кожного за результат командної роботи акцентував і заслужений майстер спорту України Микола Просторов, який у парному виступі з синхронних стрибків на Європейських іграх здобув срібло:
«На жаль, не вийшло завоювати золото і в цьому лише моя вина. Мій напарник виконав усе бездоганно, а я у найвідповідальніший момент зробив помилку. Але я все одно задоволений результатом. Це були поки що найкращі мої виступи. Надалі працюватиму більше і покращуватиму результат».

Попри друге місце, Микола Просторов надихнув ще одного свого земляка достойно виступити на змаганнях. Срібний призер Європейських ігор, веслувальник-байдарочник Олександр Сиромятников з натхненням розповів про свою першу медаль на міжнародних змаганнях:

«Я бачив фотографії спортсменів, які завойовували медалі, зокрема фото Миколи Просторова, і подумав, що треба не відставати від своїх! Хоча ми з напарником не були фаворитами у цих змаганнях, перед заїздом я сильно налаштувався і під час проходження зовсім ні про що не думав. А коли на фініші повернув голову, то побачив, що ми другі! Емоціям не було меж».

Надзвичайне працелюбство та наполегливість Олександра відзначив його тренер Сергій Дубінін.

2019 рік - передолімпійський, а тому особливо важливий для спортсменів з усього світу. Навіть після успішних виступів наші призери не думають розслаблятися і вже починають підготовку до здобуття ліцензій на участь в Олімпійських іграх. На цьому наголосив Ігор Молчанов, тренер призера Європейських ігор зі стрибків на батуті Миколи Просторова.

Усі присутні побажали спортсменам успіхів та ще більших спортивних досягнень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости